צילום ילדים הוא הצילום הכי דינמי והכי כייפי שיש. בכל סט נתפסים רגעים מושלמים של ילדות, צחוק, ושימחה. למרות שאנחנו מצלמים את ילדנו בלי סוף, בכל הבעה ובכל פוזיציה, תמונות סטודיו הן מזכרות שמאפשרות לנו לשמור תיעוד איכותי של רגעים קסומים של הילד שלנו.

פעמים רבות עולה השאלה באיזה גיל מומלץ להביא את הילד לצילומים. התשובה היא אחת , כל גיל! צילומי תינוקות וילדים זהו תחום רחב מאוד מאחר והוא כולל בתוכו טווח רחב של גילאים.

חשוב מאוד להתאים את גיל הילד לסט. הרבה פעמים ישולבו בצילומים אביזרים מדליקים, כובעים, ארגזים, מזוודות, טלפון ישן, קוביות, משחקים וצעצועים אשר יאפשרו לילד להשתחרר, ליהנות, להתלהב ולהתנהג בצורה טבעית ולתת חופש לילדותיות שלו.

תחנות גיל בצילום ילדים ותינוקות:

תחנה ראשונה – צילומי ניו בורן
מתקיימים בימים/שבועות ראשונים שלאחר הלידה. בתקופה זו התינוק מבלה שעות רבות בשינה שלווה ועמוקה. כך ניתן ל"פסל" את התינוק בפוזיציות שונות, לשחק עם האור מבלי שיפריע, להלביש אותו או לעטוף אותו באביזרים שונים וכו'. צילומי הניו בורן מדגישים את השלווה והטוהר של התינוק.

תחנה שנייה – גיל 3 חודשים עד חצי שנה
בגיל זה התינוק כבר ער לפרקי זמן ארוכים יותר, מצליח לשכב על הבטן ולהרים את הראש, הוא כבר מחייך ויש לו הבעות פנים שונות ומיוחדות לו. יחד עם זאת, עדיין מאחר והם קטנים ניתן להציב בצורות שונות, להשכיב אותם בתוך סלסלה/מזוודה ולקשט אותם באביזרים שונים אשר ידגישו את המתיקות שלהם!

תחנה שלישית – גיל חצי שנה עד שנה
בגיל זה התינוק כבר מגיב לסביבה וניתן לתקשר איתו ולהצחיק אותו. בגיל הזה מגוון פוזיציות הצילום רחובות עוד יותר וניתן לשלב עוד אביזרים מעניינים רבים בצילום. בגילאים האלו ישנם תנועות ראשוניות מיוחדות ומגוונות יותר. הילד עומד על 6, ניתן להושיב אותו, הוא זוחל, משחק הרבה עם הידיים, מרים אותם אוחז בחפצים ומוחא כפיים. התינוק יצולם לבד או עם ההורים וניתן כבר לשלב צילומי משפחה.

תחנה רביעית – גיל שנה
בגיל הזה התינוק זוחל חופשי, מתיישב לבד, נעמד בעזרת דברים וכו'. הוא משתף פעולה, מבין מה רוצים ממנו והסקרנות שלו מובילה להתלהבות רבה כאשר מצרפים לסט אביזרים שונים ומשחקים מעניינים. אם יש פריט שהילד אוהב וחשוב לו או כל דבר שתרצו לשלב בצילומים חשוב שתביאו אתכם. בגיל שנה מומלץ מאוד להגיע עם הילד לצילומי קייקסמאש. הנאה אדירה לילד ומזכרת נפלאה להורים.

תחנה חמישית – מעל גיל שנה ועד…כל גיל 😍
מגוון רחב של סוגי צילומים. צילומי יום הולדת, צילומי משפחה, צילום בקונספט מסוים ועוד.

בצילומי תינוקות וילדים השמים הם הגבול, אין ספור לרעיונות, לאפשרויות ולזיכרונות שכל כך כיף לתעד.