צילומי קייקסמאש מומלצים לתינוק שחוגג יום הולדת שנה. יום ההולדת הראשון הוא מרגש מאוד וצילומים אלו יוצרים מזכרת מיוחדת ונפלאה.

הסטודיו יהיה מעוצב יפה עם רקע שמתאים ליום הולדת, דגלונים בכל מיני צבעים, שרשראות מתאימות, לבוש לילד, קוביות של שם או גיל ועוד. במרכז הסט ניצבת עוגה צבעונית, בדרך כלל תחילה יצולמו מספר תמונות של הילד עם העוגה ולאחר מכן החלק המעניין. הילד מתחיל "להתעסק" עם העוגה. בשלב זה הילד יוכל לעשות כל העולה על רוחו…לאכול, ללקק, לגעת עם הידיים, למרוח על הגוף, למעוך ולקפוץ.

ואז… בשלב הזה ממש…תראו מהו אושר אמיתי 😂

הורים יקרים, שני תפקידים חשובים יש לכם בסט. דבר ראשון, בדר"כ, התינוק יחפש את אישורכם לפני שיתחיל להשתעשע עם העוגה, חייכו אליו והחזירו לו מבט מאשר. דבר שני, גם אם אתם חולי ניקיון הקפידו לו להראות מפוחדים (מידי), הבעות הפנים שלכם עלולות להפריע לתינוק לשתף פעולה. צילום מסוג זה הוא חוויה כיפית ומשחררת לתינוק. אל תפריעו לו.

חשוב להגיע לצילומים כשהילד לא עייף ולא רעב על מנת שישתף פעולה. בנוסף לא לשכוח להביא בגדי החלפה וכלי רחצה לילד. כמובן כי כבר בשלב התיאום וודאו כי בסטודיו יש מקום בו אפשר לרחוץ את הילד לאחר הצילומים. מאוד לא נעים להושיב ילד מלא בעוגה בכיסא תינוק.

קייקסמאש ל – "ילדים גדולים"

נדיר מאוד למצוא ילד, בכל גיל שלא אוהב להתלכלך בשוקולד או לאכול עם הידיים.

גם אם קיים אחד כזה אין סיכוי שהוא יסרב לאפשרות לתפוס עוגה בשתי ידיו ולעשות בה כרצונו או לדחוף את ידיו לצנצנת מלאה בממרח שוקולד ופשוט…ליהנות.

אז, אומנם לרוב עושים צילומי קייקסמאש בגיל שנה אך צילומים אלו יכולים להיות חוויה וזיכרון מיוחד בכל גיל.